.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Temmuz 2013

YORUM 0

2013 Derimod Mini Etek Modelleri

 • Sponsor
 • derimod mini etek modelleri

  derimod mini etek modelleri

  Derimod, deri ve günümüzün modasını birleştiren en gözde markalardan biri.Son zamanlarda derinin her rengini sadece deri mont ve kabanlarda değil ayakkabı ve çantalarda da kullanmaya başlamış.

  Derimod 2013 koleksiyonunda en çok dikkat çeken ve ilgi görenler arasında mini etek modelleri yer alıyor.Bu yazımızda sizlere derimod mini etek modelleri ni tanıtacağız.

  Derimod eteklerin en önemli özellikleri vücuda tam oturan ve oldukça seksi görünüm kazandırmayı hedefleyen iddialı ürünlerden oluşmaktadır. Her renk ve desende onlarca modelin bulunduğu bu koleksiyonun fiyatlarına değinecek olursak derimod mini etek fiyatları 150 liradan başlayıp değişen modellerde artış göstermektedir.

  Sizler için paylaştığımız derimod mini etek modelleri 2013 koleksiyonundan seçtiğimiz modelleri galerimizde paylaştık.Resimlerin normal boyutlarını görmek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz