.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Mayıs 2013

YORUM 0

2013 İpekyol Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • İpekyol ürünlerini beğenerek giyen biri olarak sizlere 2013 yılı için markanın tasarladığı modellerden sunumlar yapmak istiyorum. Fiyatları konusunda pahalı yorumları yapanlar için ürünleri detaylı şekilde inceleyeceğiz. Bu sayede fiyatların kaliteye göre normal olduğunu anlamış olacağız.

  İpekyol Elbise Modelleri içerisinde en beğendiğim modellerden oluşan bir galeriyi sizlerle paylaşacağım. 2013 yılı modasına uygun ve bir çok seçeneği ile sizlere hitap eden marka için görsellerimize geçelim.

  ipekyol elbise ipekyol elbiseleri

  Resimlerin üzerine tıklayarak orjinal boyutlarda görüntüleyebilirsiniz. Sizlere 2013 yılı için önereceğimiz elbise modelleri tabi ki bunlarla sınırlı değil.

  ipekyol elbise modelleri

   

  Ürünleri incelerken sadece modelleri baz alınmamalıdır. Aynı zamanda fiyatları ve kullanılan malzemelerde etkileyici rol oynamalıdır. Örneğin resimlerdeki ürünlerde genel olarak %70 Pamuk %30 İpek kullanılmıştır.

  yeni ipekyol elbiseleri

   

  Aslında sizlere önerebileceğimiz bir çok İpekyol Elbiseleri olmasına rağmen örnek olarak seçtiğimiz modeller bunlardan ibarettir. İlerleyen günlerde İpekyol adına incelemelerimiz devam edecektir.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz