.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Temmuz 2013

YORUM 0

2013 Mango Aksesuar Modelleri

 • Sponsor
 • mango 2013 kolye modelleri

  Mango bayan giyimde olduğu kadar aksesuar modelleri nde de oldukça başarı markalardan biri. Bayan giyimini tamamlayan ve şıklığı bütünleyen en önemli etkenlerdendir aksesuarlar.Mango 2013 aksesuar koleksiyonu nu sizler için araştırdık ve harika bir koleksiyonla karşılaştık.

  Mango 2013 aksesuar modelleri nde özellikle  büyük ve taşlı kolyeler,kemerler,sade ve renkli tote çanta modelleri,zımbalı ve sivri burun şeffaf detaylı ayakkabı modelleri ve babetler ön plana çıkıyor.

  Kolyelerde kullanılan büyük taşlar,ayakkabı ve çantalarda kullanılan çivi ve zımba detayları ,tote çanta modelleri,şeffaf ayakkabı ve babet modelleri ile 2013 yılının trendleri ni oluşturuyor.

  Aksesuarlar başta da belirttiğimiz gibi bayanların giyim ve görünüşünü tamamlayıp şıklığı sonuçlandıran en önemli etkenlerdendir.Bu şık aksesuar koleksiyonu sizlerle paylaştık galerimizde bakalım beğenecek misiniz? Beğendiğiniz modelleri mango satış mağazaları veya online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

  mango 2013 küçük çivili çanta modelleri

  mango 2013 küçük çivili çanta modelleri

  mango 2013 çivi ve zımbalı ayakkabı babet modelleri
  mango 2013 çivi ve zımbalı ayakkabı babet modelleri

  mango 2013 çantalar

  mango 2013 çantalar

  mango 2013 bayan kemer modelleri

  mango 2013 bayan kemer modelleri

  mango 2013 babet modelleri

  mango 2013 babet modelleri

  mango 2013 kolye modelleri

  mango 2013 kolye modelleri

   

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz