.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Temmuz 2013

YORUM 0

2013 Mango Jean Pantolon Modelleri

 • Sponsor
 • mango kot koleksiyonu

  Mango 2013 koleksiyonuyla abiye,elbise,şort modelleri ile kalmayıp jeans  modelleri ile de bayanların ilgi odağı olmayı başardı. Mango jeans modelleri renkleri ve dar kesimleriyle ön plana çıkmaktadır. İster klasik İster spor giyim olarak kullanılabilecek.

  Mango 2013 jean pantolon modelleri nde açık ve canlı renkler tercih edilmiş.Yaz aylarında oldukça sık kullanan renklerden biri olan beyazın da çok fazla kullanıldığı dikkat çekiyor.Bu yazın modası olan renkli jeans kot modelleri bu koleksiyonda oldukça fazla model ve renklerde mevcut.

  Şimdi sizlere bu mango 2013 kot ve jeans koleksiyonu ndan birkaç jean kot pantolon modelleri nden birkaç örnek paylaştık galerimizde.Resimlerin büyük boyutlarını da görebilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri mango mağazalarından veya online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz