.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Temmuz 2013

YORUM 0

2013 Puma Bayan Capri Modelleri

 • Sponsor
 •  

  puma capriler 2013

  puma capriler 2013

  Spor giyim in en çok tercih edilen markaların başında gelen puma 2013 koleksiyonu nda yine mükemmel tasarım ve modellerle karşımızda.Kadın ve erkekler için spor giyimin yanı sıra rahat ve şık giyim tarzını benimsemiş olan puma bütün dünyaya adını duyurmuştur.

  Bugün Puma kapri modelleri ne değineceğiz.Genel itibari ile tasarımlardan geniş lastik belli ve tek renk modellere yer veren Puma daha çok kapalı ve sade renkler olan siyah ve griye yönelmiş. Diğer yandan Spor gibi görünen ve vücudu tam olarak saran ve sıkı bir görünüm veren modellerin baskın olarak koleksiyonda yer tuttuğunu da söyleyebiliriz.

  Kapri modellerinin fiyatları na gelince genelde 90 lira civarında. Bu ürünleri fırsat ve indirim günlerinde 40-50 lira arasında alabilmeniz mümkün.Şimdi bu koleksiyondan sizlere gözde modellerden birkaçını galerimizde paylaşıyoruz.Modellerin büyük boylarını görebilmek için resimlerin üzerine tıklamanız yeterli.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz