.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Haziran 2013

YORUM 0

2013 Yazlık Bayan Şapka Modelleri

 • Sponsor
 • 2013 bayan şapka modası

  Sıcak yaz günleri içerisinde kimilerinin vazgeçilmezi olan bayan şapka modelleri için bir derleme yaptım. En beğendiğim tasarımlar içerisinden seçme bir koleksiyon oluşturdum. Bakalım siz değerli takipçilerimiz memnun olacak mısınız?

  Değişik renkler ve tasarımlarda oluşturduğum bu modeller satılma amacı ile eklenmemiştir. Tamamen bu senenin modasını sizlere yansıtma amacıyla derleme yapılmıştır. Sitemizin amacı yakın moda önerilerini sizlere sağlamaktır.

  Şimdi dilerseniz birbirinden şık bayan şapkalarına bir bakalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz