.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Kasım 2013

YORUM 0

2014 Ayakkabı Modası

 • Sponsor
 • 2014 ayakkabı modası

  2014 ayakkabı modası

  sizlere en kapsamlı galerileri ve konuları sunmaya devam ediyoruz. Bu bölümde sizlere 2014 yılının ön plana çıkan ayakkabı trendlerini sunacağız. Bir çok moda haftası kapsamında ünlü tasarımcılar defilelerini gerçekleştirdiler. Bunun neticesinde bizlere de önümüzdeki sezona ait önemli envanterler sunuldu. Bunlardan derlediğimiz harika bir galeri sizleri bekliyor.

  2014 ayakkabı modelleri içerisinde klasik modellerin çok azaldığını söylemek gerekiyor. İlk dikkatimizi çeken dizüstü çizmeler oldu. Zaten bununla ilgili kombin ve modellere ait galerileri , detayları sizlerle paylaşmıştık. Topuklu ayakkabının sezonu veya mevsimi yoktur. Ancak belli modelleri ve modası vardır. Bunu da sizler için özel olarak araştırdık. Topuklu ayakkabılar içerisinde en çok dikkat çeken topuk kısımlarının özel malzemeler ile üretilmiş olmasıydı. Dikkat çekici topuk bölgesi özellikle yaz aylarında çok trend olacak. Çift renkli ayakkabılar ve ilginç desenler yine ilkbahar yaz aylarında bir hayli yaygın olarak görülecek. Kurdele , çiçek gibi detayların eklendiği ayakkabı sayıları git gide artıyor. Sizler bunlardan daha fazlasını öğrenebilmek için galerimizi incelemelisiniz. İçinde ilginizi çekebilecek bir çok model bulunuyor. Bu galerideki modellerin sitemizde satışı yapılmamaktadır. Sadece önümüzdeki dönemlere ait ayakkabı dünyasını görmenizi istedik. Bu bağlamda satış konusunda sizlere yardımcı olamayacağız.

  Galeride modelleri üçerli olarak sergiledik. Bunun için galeriye giriş yapmalısınız. Tek bir resme tıklayarak resimleri büyük boy olarak görebilirsiniz. Sizlere şimdiden keyifli bir yolculuk dileriz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz