.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Mayıs 2014

YORUM 0

2014 Bayan Günlük Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Bayan günlük ayakkabı modelleri

  Bayan günlük ayakkabı modelleri

  Aslında böyle bir konu için aylarca uğraşmak gerekebilir. Ancak internetin bize kazandırdığı araştırma hızı sayesinde bu konuyu açmak çok daha kısa sürdü. Burada gördüğünüz modellerin tamamını Mizu’nun sitesinden temin edebilirsiniz. Modeller ile ilgili geniş araştırmalar ve analizler sunmaya çalışacağız. Sonrasında ise galeride modelleri inceleyebilirsiniz.

  Hemen hemen bütün günlük ayakkabı modelleri için indirimler söz konusu. Sizlere sunacağımız galeride fiyat aralığı hepinizin dikkatini çekmeye yetecek. 60 TL ‘ den başlayan fiyatlarla 200 TL ‘ ye kadar çıkan modelleri görebilirsiniz. Maksimum fiyatın çok cazip olduğunu düşünürsek heyecanımız biraz daha artıyor. Marco Bellini , Lacoste , Tommy Hilfiger , Elle , Kemal Tanca ve Carla gibi markaların şık modellerini konumuzda bulabilirsiniz. Markalar büyük ancak rakamlar çok küçük. Karlı alışveriş için öncelikli olarak seçtiğimiz bir iki modele göz atalım.

  Elle günlük ayakkabı modelleri

  Elle’nin bu ayakkabısı en çok satan modeller arasında yer alıyor. Günlük hem rahat hem de yüksek bu ayakkabı çok fazla ilgi görüyor. Diğer markalarda da buna benzer ayakkabılar bulabilirsiniz. En önemli avantajları sağlığınızı tehdit etmemelidir. Ayrıca kombinler içinde büyük avantaj sağlayan renk imkanları var. Fiyatı ise 360 TL ‘ den 180 TL ‘ye düşmüştür.

  Tommy Hilfiger günlük ayakkabı modelleri

  Tommy Hilfiger kalitesi her zaman tavsiyelerimiz arasındadır. Bu ayakkabı günlük kombinlerinizde özellikle de jean seçimlerinizde inanılmaz şık görüntülere neden olacaktır. Fiyatı 170 TL olarak görünüyor. Tavsiyelerimizden bir tanesi de bu günlük ayakkabıdır.

  Sizler için seçtiğimiz diğer modelleri galerimizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz