.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

Yazan :

3 Ekim 2013

YORUM 0

2014 Bot Modelleri

 • Sponsor
 • Zara 2014 kadın bot modelleri 2014 Bot Modelleri

  Yeni sezon için çıkarılmış bazı bot modelleri koleksiyonlarından derlediğimiz konumuza hoşgeldiniz. Sizler için en iyi markalardan seçmeler yapmaya çalıştık. Daha öncede buna benzer bir konu ile yeni sezon ürünlerini tanıtmıştık. Bu konumuzda marka isimleriyle çok daha ayrıntılı bir analiz sizleri bekliyor.

  Hangi marka yeni sezona nasıl bot modelleri ile girdi? Bu sorunun yanıtını sizler için araştırdık. Bir çok marka bu seneye özel tercihlerde bulunarak koleksiyonlarını renklendirdi. Klasik modellerden ziyade farklı tercihlere yönelmeye çalıştık. Bir önceki yeni sezon bot modelleri analizimizde çok daha yüzeysel inceleme yapmıştık. Bot modellerini değerlendirirken kombin açısından da düşünmeye çalışın. Bazen çok güzel gördüğümüz bir botun kombinlenecek kıyafetimize uygun olmadığını görüyoruz. Ekonomisi sürekli alışverişe uygun kişileri bu konuda ayrı tutmak lazım. Özel bir gün için özel kombin yaparken aklımızdan modeli çıkarmamamız gerekiyor.

  Sonbahar-Kış sezonu için özel koleksiyonlar elimize ulaştıkça harika modellerde ortaya çıkıyor. Bir çoğunuz sitelerde görüp hangi marka olduğunu merak ediyorsunuz. Ancak belirtilmediği için sadece baktığınızla kalıyorsunuz. Sizi çok iyi anladığımızdan konumuzda markaların isimlerini vererek yayınlamaya çalıştık. Markaları tek tek katalog ve defilelerden inceleyerek görsellerini sizlere sunduk. Bu nedenle modeller hakkında yorum yaparsanız bizi de mutlu etmiş olursunuz.

  Galerimizde resimleri büyük boy görebilmek için yazının üstündeki resme tıklayın. Ardından galeriye geçiş yapmış olacaksınız. Sonrasında isterseniz sırasıyla isterseniz seçerek detaylı inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Size şimdiden keyifli bir moda yolculuğu dileriz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz