.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Eylül 2013

YORUM 0

2014 Elie Saab Gelinlik Modelleri

 • Sponsor
 • Elie Saab gelinlik tasarımları

  Elie Saab gelinlik tasarımları

   

  Dünya modası turumuzda yeni koleksiyonu ile birlikte Elie Saab var. Her zaman olduğu gibi dönemin gelinlik modası Elie Saab ile şekillenecek. Her zaman olduğu gibi konu ile alakalı olarak zengin bir içerik sizi bekliyor. Bazen iyi analiz için kare kare resimler , bazen de canlı görmek için video gerekmektedir. Biz size daha fazla detay sunabilmek için iki yöntemi birden sunmak istiyoruz.

  2014 yılı için beklenen kreasyonlar içerisinde çiçek desenleri her zaman olduğu gibi Elie Saab tasarımlarında da mevcut. Elie Saab Gelinlik Modelleri genel olarak marjinal tasarımlar içermez. Sade veya şık görünmek için tercih sunarlar. Bu dönemde sizlere sadenin şıklığını hissettirecekler. Dünya modası kapsamında sizlere önümüzdeki günlerde bir çok gelinlik sunumu daha yapacağız. Ancak Elie Saab bizim bu alanda sizlere sunacağım ilk tercihlerden biridir. Modayı takip eden her kadın Elie Saab tasarımları söz konusu olduğunda çok daha dikkatli inceleme yapar.

  Konumuz için öncelikle resim galerisini sizlere sunacağız. Ardından videoyu izlemek için play tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Galeriye geçiş için ise yukarıda büyük resme tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece resimleri yakından ve büyük boy olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Son bölümde gelinlik bir kadın için en önemli moda aktivitesidir. Bu nedenle en doğru tercihi yapmaya çalışın. Bunun için önde gelen markaların neyi nasıl kullandığını dikkatle takip edin. Sizlere takıldığınız konularda yardımcı olmak isteriz. Bu nedenle bizlere konu altında sorularınızı ulaştırabilirsiniz. Sizlere Elie Saab gelinliklerini keyifle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

  Şuan için resmi videosu elimizde olmadığından sizlere 2013 sezonu defile videosunu paylaşıyoruz. Aynı zamanda modeller arasındaki farkı da karşılaştırma imkanına sahip olacaksınız.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz