.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Mart 2014

YORUM 0

2014 Kadın Gömlek Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • 2014 kadın gömlek modelleri

  2014 kadın gömlek modelleri

  Tek bir marka dışında hazırladığımız genel indirim konularımız sizin tarafınızdan çok daha fazla ilgi görüyor. Hazırlanması zor olsa da önceliğin siz olması sebebiyle bu tip konulara ağırlık vermeye devam ediyoruz. Bu gün sizlerle 2014 kadın gömlek modelleri hakkında hazırladığımız konumuzu paylaşacağız. konu içerisinde olabildiğince kaliteli modellere yer vermeye çalıştık. Bununla beraber indirimli fiyatlarını da araştırmayı ihmal etmedik.

  Özellikle iş dünyasında yer alan kadınlar için gömlek seçimi büyük önem kazanıyor. Tarzlarına göre de seçenekleri daralabiliyor. Kombin konusunda biraz da titiz iseniz işiniz çok zor olabilir. Ancak bu konuda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bazı önerilerimiz var. Renk konusunda çok fazla seçenek sunmak ve model konusunda elinizi kuvvetlendirebilmek adına geniş çaplı bir araştırma yaptık. Türk ve yabancı markaların özel tasarımlarını konu içerisinde bulabilirsiniz. Bu galeride göreceğiniz ürünlerin fiyatları ise 895 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Bir çoğu indirimlere girmiş olduğundan karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Elbette bir çok bütçeden kadının ziyaret ettiğini bildiğimiz için fiyat aralığını geniş tutmaya çalıştık. Ayrıca beğendiğiniz ürünü satın alabilmeniz için de marka isimlerini mümkün olduğunca belirtmeye çalıştık. Burada gördüğünüz ürünlerin hepsini online olarak enmoda.com sitesinde bulabilirsiniz. ”Görmeden almam” diyenler için marka isimlerini belirterek mağazalardan almaları konusunda yardımcı olduk.

  Galeride ürünleri daha detaylı inceleyebilmek için ilginizi çeken modelin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdi karşınızda 2014 kadın gömlek modelleri galerimiz var.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz