.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Mart 2014

YORUM 0

2014 Mavi Modelleri , İndirimleri

 • Sponsor
 • Mavi 2014 indirimleri

  Mavi 2014 indirimleri

  Mavi ‘nin son dönemde çok ciddi indirimler başlattığını görebiliyoruz. Bizlerde bu indirimler neticesinde en uygun modelleri büyük bir titizlikle hazırladık. 2014 model ürünleri içerisinde indirime girmiş bütün alanlardan seçmeleri galerimizde görüntüleyebilirsiniz. Fakat bundan önce konumuzda belirtilen indirimler ve detaylarını mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

  2014 Mavi modelleri çerisinde en çok dikkat ettiğimiz detaylardan biri renk seçimleri oldu. Renk konusunda paletler çok daha genişletilmiş. Kış koleksiyonu genellikle daha mat renkler ile geçiyor. Mavi genel anlamda renklere önem veren bir marka olsa da bu sezon ve önümüzdeki sezon için renk seçimlerinde çok daha fazla imkan sunuyor. Geçtiğimiz sezonlarda uygulanan indirim politikası gibi bu sene de bol bol indirim uygulanacağa benziyor. Normal fiyatları 230 TL ‘ ye kadar çıkan ürünler bu indirimler ile birlikte 140 TL ile 13 TL arasında değişiyor. İndirimlerin süresinden ziyade ürünlerin tükenme ihtimalini düşünmeniz gerekiyor. Bu nedenle elinizi çabuk tutarak en güzel modelleri satın alabilirsiniz. Mavi indirimlerinden yararlanabilmek için Mavi mağazaları veya limango.com.tr sitesini tercih edebilirsiniz. Başka online satış sitelerinde de indirimler mevcut olsa da en uygun adresi bulmaya çalıştık. Daha uygun fiyatlar çıktığında güncel bilgileri sitemiz içerisinden almanız mümkün.

  Materyal bakımından kalitesinden ödün vermeden bu denli ciddi indirimler yapması Mavi ‘yi karlı alışveriş için önemli bir adres haline getiriyor. Şimdi sizler için seçtiğimiz modellere hep birlikte göz atalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz