.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Ocak 2014

YORUM 0

2014 Oje Modelleri

 • Sponsor
 • oje modelleri

  oje modelleri

  Sizlere konumuzu hazırlamak için bir çok defile , katalog ve özel markaların ürünlerini inceledik. Sonuç olarak bir hayli fikir bulabileceğiniz özel oje galerimiz oluştu. Konu sonunda doğru fikirleri alırsanız yılı kullandığınız ojelerle konuşuluyor olarak geçirebilirsiniz.

  Burada göreceğiniz modeller genellikle ilkbahar ve yaz ayları için düşünülse de kışında tercih edebilirsiniz. En çok dikkat etmeniz gereken renkleri tercih ederken saç , ten ve makyajlara bakmak olmalı. Özellikle resimlerde bunları vurgulamak istedik. Kusursuza yakın görünmek için hepsi uyum içerisinde olmalıdır. Bunu yakalarsak moda konusunda başarılı olabilirsiniz. Bizde her ten , saç ve makyaja uygun oje önerilerinde bulunduk. Sizin işinizi kolaylaştırdığımızı düşünüyoruz. Belirttiğimiz detayları gözden kaçırmazsanız bu yılın en şık görünümlü ojeleri sizlerde olabilir. İlerleyen dönemlerde elbette diğer alanlarda özel çalışmalar ile karşınızda olacağız. Ancak binlerce resim içerisinden doğru olanları seçmek bir hayli zaman alıyor. Biz bunu keyifle yapıyor olsak dahi mazeretimizi belirtmemiz gerekiyor. konuyu dağıtmadan ojeler hakkında son olarak ufak ipuçları verelim. Özellikle yaz aylarında desenli ojeler çok moda olacak. 10 parmağın birbirlerini tamamlayan figürlerden oluşması da yine bu yaza damgasını vuracak oje trendleri arasında yer alıyor. Ancak bunların renk seçimlerine dikkat edin. Konu mankenlerine ki uyumu göz ardı etmeyin. Son olarak sizlere özenle seçtiğimiz 2014 oje modelleri galerimizi sunmak istiyoruz. Sizlerde ilginizi çeken modelleri bizlere ulaştırabilir veya yorumlayabilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz