.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Haziran 2014

YORUM 0

2014 Panço Etek Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Panço

  Panço

  Çocuk giyim konusunda en önemli markalardan biri olan Panço yeni indirimleri ile birlikte yüzümüzü güldürmeye devam ediyor.konu içerisinde rakamlar , modeller ve diğer makalar ile arasındaki farkların detaylı analizlerini bulabilirsiniz. konu sonunda da modellerin resimlerini inceleme şansına sahip olacaksınız.

  Panço etek modelleri kız çocukları için özel tasarlandı. Renkleri ve modelleri en çok beğenilenlerden özenli olarak seçildi. Fiyatlarla incelememize başlayalım. Normal fiyatları 50 TL ‘ yi bulan bu şık eteklerin şimdiki fiyatları ise 30 ile 10 TL arasında değişiyor. Seçim yapabileceğiniz bir çok seçeneği galeride bulabilirsiniz. Hatta kızınızı yanınıza alarak keyifle galeride tur atabilir ve model beğenebilirsiniz. Ancak beğendiğiniz ürünleri trendyol.com online alışveriş sitesinde Panço butiklerinde veya Panço markasının mağaza adreslerinde bulabilirsiniz. Sitemiz içerisinde herhangi bir satışı söz konusu değildir.

  Panço ürünlerini genel anlamda inceleme imkanımız oldu. Aslında sadece etekler değil bir çok alanda indirimleri mevcut. Ancak bu konumuzda size etek modellerini sunmak istedik. Kalite bakımından bir çok markaya kıyasla materyalleri çocukları rahatsız etmeyecek ve sağlığıyla oynamayacak kalitededir. Birde müşteri memnuniyeti açısından ufak bir teste tabii tuttuk. İlgi ve alakalarından da memnun kaldık. Bugün indirim köşemizde size önereceğimiz ürünler kız çocuklar için etek modelleri oluyor. Galeride modelleri detaylı görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Pançı etek modelleri galerimizde keyifli turlar diliyoruz. Yeni konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz