.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Ekim 2013

YORUM 0

2014 Paris Moda Haftası Sokak Modası

 • Sponsor
 • 2014 Paris Moda Haftası Sokak Modası

  2014 Paris Moda Haftası Sokak Modası

  Modanın kalbi Paris’ de düzenlenen moda haftasından sokak modası görüntülerini sizler için derledik. Ortaya çıkan harika görüntüler kuşkusuz sizlerinde beğenisini kazanacak.

  Crop tops modası parsi moda haftasının sokak modasında da yerini almış. Uzun süre daha etkisini göstereceğe benziyor. Her zaman için modanın yönünü değiştirdiği konuşulan Paris’ de moda haftasının çok güzel kreasyonlarla geçtiğini ve sokak modasının da bir o kadar etkili olduğunu söylemek isterim. Hatırlayacağınız gibi 30 Eylül ile 8 Ekim 2013 tarihleri arasında gerçekleşmişti. Genelde daha sade renkler beklenirken çok canlı ve şık modeller ile beklentilerin üzerinde bir hafta sunuldu. Özellikle sokak stili tasarımları alkış toplayan markalara galerimizde ağırlık verdik. Bunun için seçtiğimiz modeller hakkında düşüncelerinizi her resim için ayrı ayrı yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Moda haftası ile ilgili paylaşımlarımız önümüzdeki günlerde derlemelerimiz sonlandıkça sizlerle olacak. Bizleri günlük olarak takip etmeye devam edebilirsiniz.

  Şimdi lafı çok fazla uzatmadan galerimizdeki bir birinden güzel modellere bir göz atalım.

   

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz