.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Aralık 2013

YORUM 0

2014 Şapka Modası

 • Sponsor
 • 2014 şapka modası

  2014 şapka modası

  2014 yılının trendleri artık belli oldu. Her alanda sizlere özel bir galeri eşliğinde önerilerimizi sunuyoruz. Bu konumuzda ise yeni sezonun şapka trendlerini inceleyeceğiz.  Kadınların renkli dünyalarında baştan aşağı tabirinin başı olarak nitelendirdiğimiz ve tamamlayıcı özelliğe sahip şapka detayını çok iyi kullanmalısınız. Özellikle kıyafet uyumu yani şapka kombin konusunda size çok yardımcı olacak bir galeri sunuyoruz. Çok fazla uzamaması için üçerli olarak sunmak istedik. Bundan ötürü galeriye geçiş yapmadan detaylı inceleyemezsiniz. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında galeri sizi yönlendirecektir.

  2014 yılı içinde bulunduğumuz 2013 yılına göre çok daha çeşitli ve ilginç modellere tanıklık edecek. Bunları elbette izlediğimiz ve paylaştığımız koleksiyonlardan derledik. Markalar çok ilginç detayları gözden kaçırmamışlar. Özellikle vintage modası şapkalarda da detaylı olarak görülüyor. Birbirinden güzel şapka modelleri içerisinde marjinal tarzlara da tanıklık edeceksiniz. Moda haftalarından derlenmiş galeride en dikkat çekici modeller daha erkeksi bir yanı olan şapkalar oldu. Bu sene kadınlarda sıkça bu modelleri göreceksiniz. En ünlü markaların arşivlerinden derlenen ve hepsi yeni sezon için tasarlanmış şapkaların detaylı analizini sizlere sunuyoruz. Özellikle modellerdeki renk uyumu , kombin , tarz ve yüz şekline göre yapılmış tercihlere dikkat edin. Çünkü modanın bütün detayları bunlarda gizli. Arasında sıradışı olarak nitelendirdiğiniz veya çok klasik bulabileceğiniz modellerde var. Şimdi susup modelleri inceleme zamanı geldi.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz