.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Nisan 2014

YORUM 0

2014 Trendyol Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Trendyol elbise modelleri

  Trendyol elbise modelleri

  Trendyol sitesinin uzun süredir ürünlerini sizlerle paylaşmıyorduk. Bu bölümde size elbise modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. muhteşem fiyatları ve harika tasarımları ile ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Fırsattan yararlanabilmek için konumuzda detaylara bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Galeride de ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Özel günler ve günlük gezintiler için uygun olacak bir çok modeli burada bulabilirsiniz. Üstelik sizi korkutacak rakamların aksine mutlu edecek fiyatlarla haberimize devam ediyoruz. Trendyol elbise modelleri satışlarında öncü markalardan biri olarak gözümüze çarpıyor. Bu galeride göreceğiniz ürünler 130 TL ile 40 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Normal fiyatları ise 300 TL ‘ yi bulabiliyor. İndirimden yararlanabilmek için trendyol.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fiyatların ne kadar daha böyle devam edeceği bilinmiyor. Bazı elbiselerin şimdiden tükendiğini sitelerinde görebiliyoruz. Bu fırsatı kaçırmadan elinizi çabuk tutmalısınz.

  Kalite açısından incelemerimizin çok uzun sürmediğini belirtmeliyiz. Genel anlamda müşteri memnuniyeti konusunda en iyi markalardan biri olan Trendyol aynı zamanda ürünlerinde de bu hassasiyeti gösteriyor. Materyal açısından her ürün farklı malzemelerden yapılmış. Bu nedenle genel olarak şu materyal bu materyal demek doğru olmaz. Ancak tasarımlar konusunda çok net şeyler söylenebilir. Zarif ve trendleri takip eden çizimleriyle bir çoğumuzu büyüleyecek modeller galeride bizleri bekliyor. Galeride modelleri detaylı inceleyebilmek için ilginizi çeken modele tıklayın. Ardından açılan galeride hızlı hızlı bütün modelleri gezebilirsiniz. Trendyol elbise modelleri galerimiz bizlerle.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz