.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Mart 2014

YORUM 0

2014 Tulum Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • 2014 Tulum Modelleri

  2014 Tulum Modelleri

  Özellikle geçtiğimiz sezon tulumlar çok yaygın olarak tercih edildi. Bu sezonda yine vazgeçilmezlerimiz arasında yer alıyor. Bizlerde indirimli tulum modelleri için bir araştırma gerçekleştirdik. Hem uygun hem de şık modelleri sizin beğeninize sunacağız. Galeride modelleri görebilirsiniz. Ancak konumuzu inceleyerek de ürünler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

  2014 Tulum modelleri için en iyi markalardan seçmeler gerçekleştirdik. Ayrıca indirimli olanları seçmeye çalıştık. Bu konuda göreceğiniz ürünler 930 Tl ile 34,50 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Beğendiğiniz ürünleri bulabilmeniz için her eklediğimiz modelin markasını belirttik. Böylece istediğiniz yerden rahatlıkla temin edebileceksiniz. Bunun dışında online olarak alışveriş gerçekleştirmek isterseniz morhipo.com sitesinde bu ürünleri bulmanız mümkün.  Fiyat aralığıı geniş tutmamızın sebebi her kesimden kitleye uygun ürünler sunabilmektir. Sonuç olarak sitemizi her ziyaret eden kişi kendinden bir şeyler bulabilmeli.

  Fiyat konusunda en pahalı ürün Love Moschino markasına ait. Yine Network ilginizi çekecek tulum modelleri ile galerimizde yer alıyor. Stefanel yine çok şık tulumları ile galerimizi süslemeyi başarıyor. Genelde koyu renkler tulumlar da hakimiyetini gösteriyor. Ancak desenli modellerin çok şık görüntü verdiğini söyleyebiliriz. Beğendiğiniz ürünler için yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca markalar hakkında tecrübeleriniz varsa bizimle konumuzda paylaşabilirsiniz. Objektif sitemizde yorumlarınız saygı çerçevesini açmadığı sürece yayınlanacaktır. Bunun dışında merak ettiğiniz markalar olursa iletişim bölümünden bize ulaşarak markayı inceletebilirsiniz. Şimdi dilerseniz sizler için seçtiğimz tulum modellerine bir göz atalım.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz