.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Ocak 2015

YORUM 0

2015 Armine İndirimleri

 • Sponsor
 • Armine 2015

  Armine 2015

  Tesettür giyim denince akla gelen ilk markalardan biri olan Armine markasının indirimli ürünleri hakkında genel bir konu hazırladık. Sizlere sunacağımız listede Armine markasının bir çok çeşit ürününü bulabilirsiniz. Elbette kış sezonuna uygun ürünlere biraz daha ağırlık vermeye çalıştık.

  Sizi bekleyen bir tehlike ile konumuza başlayalım. Fırsat geçtiğimiz sene gibi çok iyi olunca ürünler kısa sürede tükenebilir. Bu nedenle elinizi çok çabuk tutmanız gerekiyor. Rengarenk ürünleri ile tesettür giyimde kendi tarzlarını oluşturan nadir markalardan biri olmayı başardılar. Peki bu koleksiyonda indirimli ürünlerin fiyat aralığı nedir? 90 TL üst limit desek sanırım yeterli olur. Biz yinede bütün bilgileri sizlerle paylaşalım. 40 TL ‘ ye kadar ürün bulma şansınız var. e-tesettur.com.tr online satış sitesinde yer alan butiklerinde ürünleri bulma şansınız var. Kampanyanın ne kadar daha devam edeceği henüz bilinmiyor. Galerimizde gördüğünüz tüm ürünler yukarıda belirtilen adreste mutlaka var. Şimdi galerimizde ürünleri inceleyelim.

  Armine 2015 İndirimleri

  Armine koleksiyonları daha önce de bir çok renkli tasarıma sahne olmuştu. Ancak bu koleksiyona baktığımızda rengarenk tasarımlar karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz senelere nazaran çok daha renkli bir görüntüsü olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatları ise gerçekten muhteşem. Geriye artık sizin ne düşündüğünüz kalıyor.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz