.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Mart 2015

YORUM 0

2015 Bayan Saat Modelleri

 • Sponsor
 • Klasik Bayan Saat Modelleri

  Dönemin trendlerini yansıtan saatler hakkında bilgi almak isteyenlere muhteşem önerilerimiz olacak. Bir çoğunu gördüğünüz gibi almak isteyeceksiniz. Dönemin trendi olan saatlerden derlenen galeride bir çok önemli markanın saatleri yer almaktadır. Burada gördüğünüz modelleri saat markalarının mağazalarında bulabilirsiniz. Başka bir türlü değerlendirmek ise elbette mümkün. Bunlara benzer saatler satın alabilebilirsiniz.  Zaten satın alabilmeniz için bazı markaların isimlerini özel olarak gizlemedik. Burada bir dipnot geçmek gerekirse hiç bir marka ile özel olarak reklam anlaşması yapmadık. Yani burada göreceğiz saatlerin tamamı objektif olarak değerlendirildikten sonra eklendi.

  Geçtiğimiz senelerde olan ince saat modası pek bu sene görülmüyor. Aksine bayanlarda özellikle spor giyen kadınlarda büyük saatleri çok daha yaygın göreceksiniz. Saat seçerken bunun yanı sıra renkli bir moda yılının olduğunu düşünerek klasik renklerin dışında saat markalarına da göz atmanızda fayda var.  Taşlı saat modelleri geçtiğimiz senelere nazaran çok daha sık bir şekilde karşımıza çıkıyor.

  Galeride modelleri daha yakından görüntüleyebilirsiniz. Bunun için ilginizi çeken herhangi bir modelin üzerine tıklayın. Ardından açılacak galeride dilediğiniz şekilde inceleme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca dilerseniz beğendiğiniz modelleri sosyal medya hesaplarınızla sevdiklerinize sorabilir ve gösterebilirsiniz. Sitemizi düzenli takip edenler ise bu saatleri yakın zamanda indirimli alabilecekleri butiklerinde haberlerini alabilirler. Bu sebeple sitemizi günlük takip etmenizde fayda var. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizin için seçtiğimiz modellerin sergilendiği galerimize geçebiliriz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz