.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Aralık 2014

YORUM 0

2015 Gelin Başı Modelleri

 • Sponsor
 • Gelin Başı Modeli

  Gelin Başı Modeli

  Yeni yılla birlikte çıkan yeni gelinlik modellerine uygun gelin başı seçimi yapabilmek için bir çok doğru öneriye ihtiyacınız var. Ne kadar çok saç modelini incelerseniz o kadar çok saç modeli hakkında bilgiye sahip olursunuz. Kendiniz için en iyisini bu şekilde seçebilirsiniz. Gelin başı seçimlerini yaparken dönemin trendlerinin çok fazla önemi yok gibi düşünülse de tam tersi olduğunu söyleyebiliriz. Düğününüzde herkes sizin yapmış olduğunuz tercihlerden bahsedecek. Bir çok kişi gelinliğiniz ve saçınızın uyumu hakkında yorum yapacaktır. Siz dönemin trendlerini yakalayarak çok daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  Gelin başı seçimlerinde özellikle provalarda mümkün olduğunca modeli farklı şekilde etüt edin. Size önerilerinden çok sizin neyi beğendiğiniz ve kendinize yakıştırdığınız önemlidir. Kendinizi iyi hissettirecek modeli çok daha iyi taşırsınız. Kuaförünüze mümkün olduğunca beğendiğiniz model ile ilgili görsel sunun. Büyük ihtimalle beğendiğiniz modeli sizin saçınızda başarılı şekilde uygulayacaklardır. Provanızda eğer hazırsa gelinliğinizi giyin. Gelin başı seçimlerinde size yardımcı olabilecek bir kaç modeli paylaşmak istiyoruz. Sizlerde galeriyi gezerken modeller hakkında düşüncenizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Gelin Başı Modelleri

  Sitemiz içerisinde yer alan modeller hakkında sizde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz