.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

RASTGELE >

Pareo Modelleri

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Mayıs 2015

YORUM 0

2015 Gelin Çiçeği Modelleri

 • Sponsor
 • Gelin Çiçekleri Modelleri 2015

  Yaza yaklaştığımız şu günlerde düğün telaşı bir çok çifti sarmış durumda. Bunu bilen ekibimiz de sizler için araştırmalarını bu yönde hızlandırdılar. Gelin çiçekleri konusunda maalesef bir çok gelin özenli olamıyor. Buda bazen uyumsuz gelin çiçekleri ile görüntünün bozulmasına sebep olabiliyor. Gelinlik tek başına yeterli güzelliği sağlamaz. Buna gelin saçı , aksesuarlar , ayakkabı ve gelin çiçeği gibi bir çok unsur dahildir.  Bu sebeple gelin çiçeği konusunda da çok titiz olmalısınız. Bu sizin en önemli moda aktivitenizdir. İnsanlar sizin her yönden güzel olmanızı bekleyecekler.

  Daha önce sizlerle en güzel gelin çiçekleri konumuzda çok şık örneklerle buluşturmuştuk. Sosyal medyada istekler artınca bizde ek olarak yeni bir konu hazırlamak istedik. Böylece gündemin tarz gelin çiçeklerinden haberdar olacağız.  Galerimizde bir çok farklı düğün için gelin çiçeği modelleri bulabilirsiniz. İncelerken beğendiğiniz modelin üstüne tıklayın. Böylece galeride büyük boy olarak açılacaktır. Ayrıca sizlerde gelin çiçekleri konusunda yorumlarınızı konu altında paylaşabilirsiniz. Böylece gelin çiçeği yapan tasarımcılar bu konuda beklentinin ne olduğunu bilecekler.

  2015 gelin çiçekleri konumuzda artık galeriye geçme zamanı geldi. Yakın zamanda 2015 modası ile ilgili gelinlerimize çok şık önerilerimiz olacak. İndirimli fiyatlar bekleyenler olduğunu biliyoruz. Bu konuda da çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor.  Şimdi sizleri özenle derlenmiş 2015 gelin çiçekleri modelleri konumuzla baş başa bırakıyoruz. Yeni moda konularında görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz