.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Mart 2015

YORUM 0

2015 Hırka Modelleri

 • Sponsor
 • aDL Hırka Modelleri

  2015 yılı için hazırlanmış bir çok koleksiyondan derlediğimiz konumuza hoş geldiniz. Bu konu içerisinde Türkiye pazarında da etkin olarak ürün satan bir çok markadan seçmeler göreceksiniz. Bunun dışında sizlere dönemin trendlerine dair ipuçları da vereceğiz. Sitemiz içerisinde aradığınız bir çok hırka modeline dair örnekler de bulabilirsiniz.

  2015 hırka modelleri incelemelerinde ilk dikkat çeken salaş modeller oldu. 2014 yılının trendi olarak gösterilen salaş giyim tarzı ve kazaklardan sonra bu sene biraz daha farklı tasarımlar gelebilir diye düşünülüyordu. Ancak oversized tarzı bir çok moda yorumcusunu ve otoritesini ters köşe yaptı. Haliyle hırka modasında da salaş hırkalar bir hayli popüler oldu. Bunun dışında farklı tasarımların her geçen gün arttığını da önemli bir bilgi olarak belirtmek lazım. Şimdi sizin için seçtiğimiz bir kaç hırka modeli ile devam edelim.

  Bazı markaların isimlerine yer vermeye çalıştık. Böylece beğendiğiniz modelleri nereden satın alacağınızı veya hangi mağazalara bakacağınızı bilebilirsiniz.  Renk konusunda kış ayları diye koyu tonlar seçmek zorunda değilsiniz. Galeride gördüğünüz üzere açık tonlarda da hırkalar giyerek şık olunabilir.

  Galeride modelleri büyük boy inceleyebilmek için herhangi bir resme tıklayın. Böylece galeride resimler büyük boy olarak açılacaktır. Yeni analizlerde görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz