.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Mart 2015

YORUM 0

2015 H&M Şort Modelleri

 • Sponsor
 • H&M Şortları

  H&M Şortları

  Her sezon mutlaka takip edilmesi gereken önemli markalardan biri de H&M ‘dir. Uzun süredir yeni sezonuna dair ürün incelemesi paylaşmamıştık. Yaz gelmeden uygun fiyatlara yazlık ürünler alarak kara geçebilirsiniz. H&M giymeyi sevenler bu sezon şortlarda büyük sürprizler var. Sizin için enine boyuna H&M şort modellerini mercek altına aldık.

  H&M şortları için 40 ile 60 TL arasında bütçeniz varsa güzel şortlara sahip olabilirsiniz. Dönemin trendi olan yırtık ve jean şortlardan bolca bulabilirsiniz. H&M mağazalarına girdiğimizde bizi en çok mutlu eden de dönemin trendlerine dair parçalar bulabilmemizdir. H&M Mağazaları linkine tıklayarak size en uygun mağazayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer online alışveriş seviyorsanız hm.com adresini tercih edebilirsiniz. Şimdi galerimizde bir kaç model inceleyelim.

  2015 H&M Şort Modelleri

  Söz konusu H&M olunca kısa şortları bekliyorduk zaten. Her sezon bu alanda çok başarılı tasarımlara imza atıyorlar. Bir süredir konuşulan yüksek bel şortlar ise senenin sürprizleri arasında yer alıyor. Fiyatları da kalitesi baz alındığında gayet makul görünüyor. Sezonun şortları hakkında sizde görüşlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Görsellere tıklayarak büyük boy olarak görüntüleyip yorumlarınızı yapmayı ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz