.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Kasım 2014

YORUM 0

2015 Hotiç Çizme Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Hotiç Çizme Modelleri

  Hotiç Çizme Modelleri

  Hotiç ile ilgili indirimleri yakından takip eden ekibimiz tamda dönemi olan çizmeler için sizlere muhteşem haberler getirdiler. Konumuz içinde çizmelerin tasarımlarından , indirimlerine , fiyatlarına ve bir önceki sezonla ilgili karşılaştırmalarını bulabilirsiniz. Hotiç çizmelerini almadan önce gerekli bütün detayları bu konu içerisinde bulacaksınız. Ayrıca merak edenler için Hotiç çizme modelleri ve fiyatları konumuzda geçen senenin incelemesi mevcuttur. Dilerseniz incelemeyi kendinizde gerçekleştirebilirsiniz.

  Daha önce bir çok indirimlerinde olduğu gibi bu sezonun indirimlerinde de Hotiç markasını  büyük bir beğeni ile takip ediyoruz.  Geçtiğimiz sezona göre fiyatlar çok daha uygun. Bu sene 85 TL ‘ ye dahi çizme sahibi olabiliyorsunuz. En yüksek fiyat ise 360 TL olarak görülüyor. Geçtiğimiz sene 1000 TL ‘ yi bulan normal fiyatlar bu sene 900 TL ‘ ye çekilmiş. Sizler ise fırsatları kaçırmadan bu muhteşem indirimlerden yararlanabilirsiniz. 900 TL ‘lik bir çizmeyi 360 TL ‘ ye satın alabilirsiniz. Bu inidrimler trendyol.com butikleri ve Hotiç satış noktaları için geçerlidir. Sitemiz üzerinden doğrudan satış söz konusu değildir. Sitemiz markaları analiz eden bir moda sitesidir. Sizin için en uygun indirimleri takip etmeye devam edeceğiz.

  Modellerin galeride incelenmesinden sonra son değerlendirmelerimizle yine burada sizlerle olacağız.

  Detaylardan kaçınmayıp indirime girmiş olan bütün modelleri sizlerle paylaştık. Artık bundan sonrası size kalmış. Galeride resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapabilirsiniz. Bunun dışında sosyal medya üzerinden modelleri sevdiklerinizle de tartışabilirsiniz. Onların fikirlerini alabilirsiniz.  yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz