.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Haziran 2015

YORUM 0

2015 Koton Etek Modelleri

 • Sponsor
 • Koton Etek

   

  Yeni sezon ile birlikte bir çok önemli marka indirimlere hız verdi. Her zaman beğenerek takip ettiğimiz Koton bu sezonda yüzleri güldürecek kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Trendyol online alışveriş sitesine özel başlattığı indirimlerde en çok dikkatimizi etekler çekti. Bu konumuzda sizlere Koton etek modelleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Son olarak da galerimizde modelleri çok daha yakından inceleyebilirsiniz.

  Öncelikle sabit fiyat uygulaması olduğunu hatırlatmak isteriz. Galeride göreceğiniz bütün ürünler 20 TL ‘ ye alıcılarını bekliyor. Trendyol.com içerisinde bu kampanyanın ne kadar daha süreceğini bilmiyoruz. Ancak modellerin yaza uygun ve şık modeller olduğunu söyleyebiliriz. Açıkçası 20 TL ‘ ye satılan üründen pek bir kalite beklentimiz yoktu. Ancak bu konuda da bizi her zaman şaşırtmaya devam ediyorlar. Bir hayli kaliteli ürünler ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Alışveriş yapmayı seven hanımlara güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Mümkün olduğunca fazla modeli galeride buluşturarak sizlere çok seçenek sunmaya çalıştık. İlerleyen günlerde de Koton indirimleri hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Sadece kadın ürünleri değil aynı zamanda erkek ürünlerin de indirimler var. Hemen hemen her tarz üründe indirimleri bulmak mümkün. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederken yavaş yavaş galeriye geçelim diyoruz. Galeride resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca istediğiniz model hakkında özel olarak yorum yapabilir veya sosyal medya butonları ile sevdiklerinize rahatlıkla gösterebilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz