.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Aralık 2014

YORUM 0

2015 Marjin Bot Modelleri

 • Sponsor
 • Marjin Bot Fiyatları

  Marjin Bot Fiyatları

  Daha önce Marjin Bot Modelleri adı altında paylaştığımız konu yoğun ilgi görmüştü. Markanın hemen hemen her alanda ürettikleri ayakkabılar her geçen gün çok daha fazla kitleye hitap ediyor. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları kuşkusuz bu konuda belirleyici etken. 2015 yılı için tasarlanmış ürünlerde değişiklikler ve model seçenekleri hakkında bilgi edinmek isteyenleri konumuzu okumalarını tavsiye ediyoruz.

  Marjin , adında olduğu gibi genelde marjinal tasarımları ile dikkat çekiyor. Düşündüğümüz zaman hemen hemen her marka aynı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Farklılık hepimizin ister istemez ilgisini çekiyor.  Her geçen sene çıkan koleksiyonlar çok daha dikkat çekici oluyor. Bu senede büyük bir beğeni ile ürünlerini analiz ediyoruz.

  Fiyatları Ne Durumda

  En uygun fiyatları bulabilmek için site site geziyoruz. Yakın ise AVM turları yaparak fiyatları karşılaştırıyoruz. Yılbaşı özel indirimleri ile birlikte çok ciddi indirimler başlatılmış. Bizde bu indirimleri kaçırmanızı istemediğimiz için hızlı bir şekilde konu derledik. 140 TL ile 50 TL arasında değişen rakamlarla Marjin marka botlara sahip olabilirsiniz. Bu indirimler şuan için trendyol.com sitelerinde açmış oldukları online butikte yer alıyor. Tahminimize göre yılbaşı olmadan bu butik sonlandırılacak. Elinizi çabuk tutarak bu güzel botlardan temin edebilirsiniz. Seçtiğimiz bir kaç model ile devam edelim.

  Biz modelleri ile birlikte gerekli incelemeyi gerçekleştirdik. Artık bundan sonrası sizin yorumlarınıza kalıyor. Modeller hakkında düşüncelerinizi ister resimlerin altında isterseniz de bu konu altında paylaşabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz