.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Aralık 2014

YORUM 0

2015 Sokak Modası

 • Sponsor
 • 2015 Sokak Modası Tavsiyeleri

  2015 Sokak Modası Tavsiyeleri

  Sokak modası için yıllık bir plan çıkarmak veya belli bir trend alarmı vermek doğru değildir. Bu tarz yayın yapan moda sitelerine pek itibar etmeyin. Sokak modası defilelerden çıkarılabilecek bir düşünce ile oluşturulmamalıdır. Sokak modası ünlü isimlerin seçimleri , ünlü markaların çıkardığı ürünler ve toplumun reaksiyonuna göre tarz olarak değişebilir. Bizim bu galeride size sunmak istediğimiz 2015 yılı için ilk çeyrekte popüler olan modeller ve tarzlardır. Genel anlamda böyle görülse de tahminlerden oluşan yıllık bir öneri galerisidir. Yani değerlendirirken dönem içerisinde trendlerin değişebileceğini unutmayın. Ayrıca sokak modasını belirleyen faktörlerden biri de bölge bölge değişen topluluklardır. Belli bölgelerde farklı tarzlar ön plana çıkarken , başka bir bölgede de değişik bir trend hakim olabilir. Bizim burada sunacağımız hepsine hitap eden genel tarzlardır. Daha doğrusu her bölgede yer alan trendlerden bazı seçmeler yapmaya çalıştık. Özellikle kombin konusunda zorlanan takipçilerimize muhteşem öneriler içeren bir galeri sizi bekliyor. Burada yer alan görsellerin bir kısmı çeşitli moda haftalarının sokak modası bölümünde yer alan kombinlerden oluşuyor. Bir kısmı ise bizim seçtiğimiz görsellerden oluşmaktadır. Sonuç itibariyle hem bizi yönlendirebilecek hem de keyifle tur attıracak hoş bir moda turuna davetlisiniz. konu sonunda yorumlarınızla bize katılmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca özel olarak kendi kombinlerinizi iletişim bölümünden bize ulaştırarak konuya ekletebilirsiniz.

  Sokak modası ile ilgili söylenebilecek sayfalar dolusu yorum var. Ancak biz bazı örnekler ve kombinler ile size bazı önerilerde bulunmaya çalıştık.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz