.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Şubat 2015

YORUM 0

2015 Sophia Tolli Gelinlik Modelleri

 • Sponsor
 • Sophia Tolli Gelinlik

  Sophia Tolli Gelinlik

  Dünya modasını takip ederek sizlere en seçkin örnekleri sunmaya devam ediyoruz. Bu sezon gelinlik modellerini incelerken dikkatimizi çeken yeni bir koleksiyon ile karşınızdayız. Sophia Tolli 2015 gelinlik koleksiyonunda zerafeti temsil eden bir çok model bulacaksınız.

  Galerinin ardından videoda ünlü tasarımcının defilesini izleyebilirsiniz. Gelinlikte kabarık modellerden ziyade daha zarif ve taşlı modellere yer verilmiş görünüyor. Bunun haberini sezonun başında incelemerimizde size vermiştik. Gelinlik seçimlerinizde örnek teşkil edecek bir galeri olduğunu düşünüyoruz. Bazı beğendiğiniz modelleri özellikle sizde diktirebilirsiniz. Bu sebeple galerimizi detaylı incelemeyi ihmal etmeyin. Sizin içinde mutlaka önemli örnekler bulabilirsiniz.

  Defile Videsou

  2015 Gelinlik Modası

  Yukarıda yer alan konumuzda da sezona dair bir çok önemli bilgiyi bulabilirsiniz. Gelinlik seçmeden önce iyi analizler yapmakta fayda var. Bu sebeple sitemizde gelinlik aratarak mutlaka bir çok konuyu inceleyin. Hatta vaktiniz olursa 2015 modasına dair yazılarımızı da inceleyin. Bir çok önemli bilgiye erişmiş olacaksınız. Sizinde sitemizde görmek istediğiniz ünlü tasarımcıların koleksiyonlarını yayınlayabiliriz. Bunun için iletişim bölümünden bizimle temas kurmanız yeterli olacaktır.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz