.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Ocak 2015

YORUM 0

2015 Zara Kazak Modelleri

 • Sponsor
 • 2015 Zara Kazak

  2015 Zara Kazak

  Gündemi takip ederken bazı markalara özel bir yer açmak gerekiyor. Kuşkusuz Zara bu listenin en önemli markalarından biridir. Yeni sezon için tasarladıkları kazak modellerinin incelendiği bir konu ile karşınızdayız. Yeni koleksiyonlarından derlediğimiz görselde bir çok dikkat çekici detayları görebilirsiniz. Bunlardan bahsetmeden önce galerimize hep birlikte göz atalım. Ardından yeni sezon ürünleri hakkında yorumlarımızla karşınızda olacağız.

  Bu sene içerisinde örgünün ön plana çıkacağını söylemiştik. Bunun dışında vazgeçilmeyecek bir tarz varsa kuşkusuz çizgili kazaklardır. Her dönem mutlaka her markada örneklerini görebiliriz.  Bundan hiç birimizin şikayetçi olduğunu sanmıyorum. Moda olan dantel detayları konusunda Zara’da bir kaç model ile ilgisini göstermiş. Soğuk bir kış için kalın kazak modelleri geçtiğimiz yıllara göre dikkat çeken başka bir detay. Her zaman kalitesi belli olduğundan bu konuda bir inceleme gereği duymadık. İndirimlerden haber bekleyenlere kısa zamanda iyi haberler sunabileceğimizi düşünüyoruz. Yıl içerisinde sık sık indirim yapan markanın güncel haberlerini sizin için yakından takip etmeye devam edeceğiz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz