.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

31 Temmuz 2013

YORUM 0

24 Hafta Kalıcı Amerikan Fönü

 • Sponsor
 •  

  amerikan fönü görüntüleri

   

  Son dönemlerde sıkça gündeme gelen Amerikan Fönü hakkında bilgi topaladık. 24 hafta boyunca etkili olan bu fönü sizler için detaylı olarak analiz ettik.

  Öncelikle fiyatı ve satış adresini gözden geçirmek gerekiyor. Amerikanfonu.com sitesinin son günlerde yoğun reklamları bizimde ilgimizi çekmeyi başardı.

  amerikan fönü

  Amerikan fönü için gereken bakım setinin fiyatı 139 TL olarak belirlenmiş.Özellikle indirimli olduğu dönemler bayram arifesi olması kuşkusuz başarılı bir politika.

  İçeriği ve etkisini verdiğimiz site adresinden kontrol edebilirsiniz. Bu bölümde sizlere sadece ilgi çekici kısımlarını sunacağız.

   Günlük kullanım için tasarlanan keratin tedavisi.
   Yüksek nem ile kabarmayı ortadan kaldırır.
   Saçın dokusu yeniden esnek ve yumuşak olur.
   Sağlıklı görünüm için saçın parlaklığını arttırır.
   Sodyum klorürsüz şampuan
   Kırıkları doldurur.
   Saç bütünlüğüne ve dayanıklığına kavuşur.
   Saçın yüzeyini pürüzsüzleştirir.
   Saç düz ve parlak bir yüzeye kavuşur.
   Yıpranmalara karşı korur.

  Kullanımı:
  Doğrudan saçınızın tamamına uygulayın. 1-2 dakika bekletin ve durulayın. Daha fazla bakım etkisi için prokeratin serisinin diğer ürünlerini kullanabilirsiniz.

  Sizin için birde video anlatımını yayınlamak istiyoruz. Ardından sizin yorumlarınızı merakla bekleyeceğiz.

   

  Son olarak ürünlerin Lesamol ürünleri olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu konuda araştırmalarınızı sizlerde gerçekleştirebilirsiniz. Yeni ve ilginç gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz