.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Haziran 2013

YORUM 0

Abiye Nişanlık Modelleri

 • Sponsor
 • nişanlık trendi

  Bu bölümde sizlere nişan için harika abiye nişanlık modelleri göstermek istiyoruz. Göstereceğimiz örnekleri ünlü markalarda veya nişanlık satan bir çok mağazadan temin edebilirsiniz. Bu nedenle çok sıradışı modelleri tercih etmemeye çalıştık.

  Modelleri belirlerken bu yılın modellerini esas aldık. Ayrıca bu yıl içerisinde defilelerde ve belli tasarımcıların hazırladığı modelleri örnek aldık. Sizde hazırladığımız bu galeriden kendinize örnek çıkarabilirsiniz. Bu konuların esas amacı budur.

  Resimleri gezerken detayları iyi incelerseniz bir çok konuda aydınlanmış olursunuz. Örneğin mankenin ten rengine göre seçimi gibi , veya kıyafete göre seçilmiş ayakkabı modeli gibi bir çok detayı yakalamaya çalışın. Modanın asıl önemli kısmı bunlardır.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz