.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Haziran 2013

YORUM 0

Accort Giyim Abiye modelleri ( Elbise Modelleri )

 • Sponsor
 • Accort Giyim Abiye Modelleri

  Accort Giyim markasının birbirinden şık abiye modelleri ve elbiseleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Şık tasarımlarının yanında değişik modelleri ile de ilgimizi çekmeyi başarıyorlar.  Tasarımlarına kattıkları modern çizgiler ile birlikte kalite standartlarını yakaladıkları söylenebilir.

  Konu içerisinde firmanın yayınladığı katalogdan faydalandık. Katalog içerisinde yer alan Accort Giyim ürünlerini değerlendirmeye aldık. Sizler galerimizde detaylı inceleyerek yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin satışı yine firmanın mağaza adreslerinden yapılmaktadır.

  Bu sene bize sunulan tasarımlarda genel olarak koyu tonlar tercih edilmiş. Tema olarak asil bir duruş sergiledikleri söylenebilir. Elbise modelleri içerisinde beğeneceğiniz bir çok model olduğunu düşünüyoruz. Accort Giyim Abiye Modelleri için ayrı bir galeri yerine iki modeli de tek galeri içerisinde derlemeyi daha uygun gördük.

  Resimleri daha detaylı ve yakından görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklayın. Görsel açıdan galerimiz size çok daha elverişli bir gezinti sağlayacaktır. konu hakkındaki düşüncelerinizi mutlaka bekliyoruz. Yeni moda önerilerinde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz