.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Temmuz 2013

YORUM 0

Addax Bluz Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Addax bluz

  Addax markasının çeşit çeşit çıkardığı bluz modelleri için detaylı bir inceleme başlattık. Aynı zamanda indirimlerini takip ederek sizeen uygun fiyatları ile bulmaya çalıştık. Addax Bluz modelleri içerisinde mutlaka sizlere göre bir model bulabileceğinizi düşünüyoruz.

  Bu sene moda olduğu üzere bir çok çiçek desenli Addax Bluzlar galerimizde yer almaktadır. Renk renk desen desen yer verilen bu güzel modellerin yanında ilginizi çekebilecek bir çok seçenek sunulmuş. Klasikten marjinal ürünlere kadar bir çok ürün tasarımı sizlerin beğenisine sunulmuş.

  Fiyatlara gelirsek 18 ile 30 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için vakit geçirmeden markafoni sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz