.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Eylül 2014

YORUM 0

adL Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • adL Elbise Modelleri

  adL Elbise Modelleri

  Türkiye’nin en çok tercih edilen giyim markalarından biri olan adL ile ilgili harika haberlerimiz var. Yeni koleksiyonu hakkında geniş çaplı bir araştırmaya hazırlanırken indirimlerin başladığını duyunca bütün önceliğimizi bu işe verdik. Bir taşta iki kuş diyebileceğimiz bu konu içinde hem yeni koleksiyon içerisinde yer alan elbise modellerinden hem de indirimlerinden haberdar olabilirsiniz.

  İndirimler

  adL markası alışkanlık yapan markalardan biridir. Bir alışırsanız her sezon yeni koleksiyonu çıksın diye beklersiniz. Hal böyle olunca indirimlerin takibi çok daha sık oluyor. Bizim sitemizi takip ederek adL koleksiyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İncelememize fiyatlar ile başlıyoruz.  Normal fiyatları 300 TL ‘ yi bulan elbiselerin şuan ki satış fiyatları 100 Tl ile 20 TL arasında değişiyor. Tercihinizi yapacağınız elbiseler arasındaki fiyat farkını kullanılan materyaller belirliyor. adL mağazaları dışında trendyol.com online satış sitesi içerisinde açılan butiklerinden de temin edebilirsiniz. adL mağazaları konumuza tıklayarak da size en uygun mağazayı listeden bulabilirsiniz.

  Ürün İncelemesi

  Genel anlamda sergilediğimiz memnuniyeti fazlasıyla elbiseler içinde söyleyebiliriz. Her koleksiyonu çıktığında en çok elbiseleri merak konusu olmuştur. Bu sezonda aynı şeyi rahatlıkla söyleyebiliriz. Marka bu sene tarzında ufak değişikliklere gitmiş gibi görünüyor. Vintage modasının devamı adL tasarımlarını da etkilemiş. Renk seçenekleri daha kapalı tasarımlarla bunu görmek mümkün. Her sene olduğu gibi asil kadın teması koleksiyonun en dikkat çekici özelliği durumunda. Şimdi sizleri birbirinden güzel elbiselerin olduğu galerimize davet ediyoruz.  Yorumlarınızla istediğiniz zaman aramıza katılabilirsiniz.

  Dikkatimizi çeken elbise modellerinden bir derleme yaptık. Bizden şimdilik bu kadar. Artık beğenip alışveriş yapmak size kalıyor. Yeni konularımızda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz