.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

RASTGELE >

Pareo Modelleri

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Aralık 2013

YORUM 0

Akbaba Giyim Kadın Mont Modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Akbaba Giyim Kadın Mont Modelleri

  Akbaba Giyim Kadın Mont Modelleri

  Daha önce ürünlerini sizlerle paylaşmadığımız çok kaliteli ve uygun fiyat imkanı sunan Akbaba Giyim ile alakalı kadın mont modelleri üzerine detaylı bir araştırma gerçekleştirdik. Galeriye geçmeden önce konumuzu okuyarak marka ve ürünleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

  Sizlere her dönem yaptığımız kapsamlı analizlerle kaliteli ve uygun markaları evinize getiriyoruz. Bu konumuzda işleyeceğimiz kadın mont modelleri için Akbaba Giyim markasının bir çok ürününü fiyat , kalite , artıları , eksileri ve modelleri açısından inceledik. Elbette ilk olarak merak ettiğimiz fiyatlar oldu. 120 ile 20 TL arasında değişen 52 mont ile sezona inanılmaz bir envanter ile giriyorlar. Yanlış mı diye dönüp tekrar baktığımı itiraf etmek istiyorum. 20 TL ‘ ye mont mu olur? bu soruyu bu işi yıllardır milyonlara ulaştıran biri olarak sordum. Bu ürünleri Akbaba Giyim mağazaları veya online satış siteleri olan akbaba.com sitesinden temin edebilirsiniz.Sitemizi takip edenler çok iyi bilirler. Fiyatlar bizi ne kadar büyülese dahi ürünlerde kullanılan materyalleri bilmeden kesin karar vermeyiz. İnternet sitelerinde bu konuda çok fazla detay bulamadık. Bunun hanelerine eksi olarak işliyoruz. Ancak ürünleri birebir inceleyerek sizlere sunma imkanı bulduk. Aynı rakamlarda satış yapan bir çok markadan daha kaliteli olduğuna emin olabilirsiniz.  Markanın bir diğer eksisi ise online satış sitesindeki resim boyutları. Site çok fazla yeterli bir görüntü vermedi. Artıları kısaca toparlarsak , çok uygun fiyatlar , bol ürün seçeneği ve fiyata göre yüksek kaliteyi söyleyebiliriz. Sonuç olarak sizlere tavsiye edemeyeceğimiz hiç bir markayı sizlerle buluşturmayız. sizler için seçtiğimiz harika Akbaba kadın mont modelleri galerisi sizlerle.

   

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz