.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

15 Haziran 2013

YORUM 0

Allık Sürme Teknikleri Allık Sürme Rehberi

 • Sponsor
 • allık sürme

  Allık sürme konusunda detayları öğrenebileceğiniz konumuza hoşgeldiniz. Allık Nasıl Sürülür? sorusunun cevabını sizlerle paylaşacağız.

  Makyaj konusunda yanlış tercihler sizi olağandan daha kötü gösterebilir. Bu nedenle sizi en güzel gösterecek makyajı nasıl yapmanız gerektiği bilmelisiniz.

  Allık konusunda en önemli konu , allığın renginden ziyade sizin ten renginiz olmalıdır. aşağıda size vereceğimiz rehber sizi çok daha başarılı allık sürmenizi sağlayacaktır.

  Sarışın veya açık tenli iseniz tercih edeceğiniz allık tonu şeftali olmalıdır. Kumral veya buğday tenli iseniz pembe tonları tercih etmelisiniz. Esmerler için önereceğimiz ton ise toprak rengi olan kahverengi tonlar olmalıdır. Bunun nedeni ise yüz hatlarını daha çok belirginleştirmesidir.

  oval yüz

   

   

  Oval yüzler için önereceğimiz allık sürme tekniği ise , stick veya kalem allıkla çarpıcı işaretle çeneye sürmektir. Sonra yapacağınız işlem ise sürdüklerinizi parmağınızla yavaş ve hafif şekilde dağıtmak olmalıdır.

  yuvarlak yüz

   

  Bir başka önerimizde yuvarlak yüz hatlarına sahip hanımlar için. Yapmanız gereken yüzünü daha ince göstermek olmalıdır. Yapmanız gereken ise şakaklarınıza , kaşlarınızın üst kısmına ve altına çarpı şeklinde izler bırakıp , parmağınızla hafifçe dağıtmak olacaktır.

  uzun yüzler

   

  Son önerimiz ise uzun yüzlü hanımlar için olacak. Yapmamız gereken yüzünüzü oval göstermek olmalıdır. Bunun içinde çenenize , elmacık kemiklerinize ve saç diplerine allık sürüp sonra iyice dağıtmak olmalıdır.

  Konu ile alakalı yardım isteyen hanımların konu altında yazması halinde yardımcı olmaya çalışacağız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz