.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Şubat 2014

YORUM 0

Almera Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Almera elbise modelleri

  Almera elbise modelleri

  Uzun süredir sizlere tesettür giyim alanında indirim haberleri vermiyorduk. Bugün çok şık elbiseleri ile Almera markasının indirimleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fiyatları , modelleri , kalitesi ve daha bir çok konuda bilgiyi konu içerisinde bulabilirsiniz. Galeriye geçmeden önce bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.

  Almera tesettür giyim alanında hizmet veren önemli markalardan biridir.  Özelikle elbiseleri ile sizi bu sene çok fazla etkileyeceğe benziyor. Modern tasarımları sayesinde çok şık modellere imza atmışlar. Bol ürün sçeeneği ile de seçim şansınızı kolaylıştırıyorlar. Özellikle renk seçeneği konusunda hemen hemen yok yok.  Teması itibariyle asil kadın görüntüsüne bürünebilirsiniz. Elbette bir çoğunuz fiyatları merak ediyorsunuz. Sizi çok daha fazla merakta bırakmayalım.  Normal fiyatları 200 TL ‘ ye kadar çıkan bu şık elbiseler şu sıralar 100 TL ile 80 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Almera satış noktaları haricinde dilerseniz bu ürünleri modanisa.com sitesindeki butiklerinden de temin edebilirsiniz. Online satış seçeneği konusunda acele etmenizi tavsiye ederiz. Kısa süre sonra bir çok modelin tükenmesi bekleniyor.

  Son olarak en pahalı elbiselerden birini sizin için inceledik.  Gayet kaliteli ve güzel işçiliğe sahip görünüyor. Genel anlamda önemli bir şikayetlerine rastlamadık. Beğenilen markalardan biri olduğu için indirimleri görünce sizlerle paylaşmak istedik. Artık galerimize geçebilir ve Almera elbise modellerini yakından inceleyebiliriz.  Yeni indirim konularında görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz