.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Temmuz 2013

YORUM 0

Arma Life Abiye Modelleri

 • Sponsor
 • kırmızı elbise modelleri

  Daha çok özel günlerde ve davetlerde bayanların ilk tercihi olan giyim elbise ve abiye modelleri olur.Sizlerin şıklığınıza şıklık katacak elbise ve abiye koleksiyonuna sahip olan Arma Life abiye ve elbise modelleri ni tanıtacağız.

  İlk etapta elbiselerin görünüm açısından kısa etek boyu ve dantelli işlemeleri dikkatleri çekiyor.Ayrıca elbiseler ve abiyelerinde bu sezınun modası olan dantel detayı çok muntazam kullanmış.Ayrıca bu koleksiyonda en çok dikkat çeken diğer bir nokta da siyah tonların çok fazla ağırlıkta olmasıdır.

  Siyah abiye modelleri nden de anlaşıldığı gibi daha çok sade ve asilliğe önem veren bir marka haline gelmiş.Fiyatları konusuna gelince 150 liradan seçtiğiniz modele göre fiyat aralığı değişiklik gösteriyor.Bu koleksiyondan modelleri sizler için galerimizde paylaştık.Resimlerin normal boyutlarını görmek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz