.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Ekim 2013

YORUM 0

Armine Kap Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 •  

  Armine Kap Modelleri

  Armine Kap Modelleri

  Armine markası ile alakalı daha önce geniş bilgiler içeren konuları sizlerle paylaşmıştık. Bu konumuzda sizlere kap modelleri ile alakalı inceleme sonuçlarını sunacağız. Konu sonunda kalitesinden modellerine , fiyatlarına ve uygunluk derecesine kadar bir çok sorunuzun cevabını bulacaksınız.

  İncelemeye her zaman olduğu gibi fiyatlarla başlayalım. Armine kap modelleri içerisinde markanın online satış sitesinde indirimler mevcut.Aynı zamanda mağazalarını ziyaret ederek de bu indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sitemiz içerisinde arama bölümünden Armine mağazaları diye ararsanız gerekli dökümanlara kolayca erişebilirsiz. Fiyatları indirimli haliyle 85 TL gibi rakamlara satılıyor. 70 TL ‘ ye de çok şık kap modellerini bulabilirsiniz. Normal fiyatları 230 TL civarında seyrediyor. Bu fiyatları ve kaliteyi düşününce çok karlı bir alışveriş olabilir.

  Ürün seçeneği ile bizden her zaman tam not alan Armine , kap modelleri içinde zengin bir arşiv sunuyor. Renk , model konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz bir galeri ile karşınızdayız. Çok sorulan sorulardan biri de sitemiz üzerinden ürünlerin temin edilip edilemeyeceğidir. Bu konuda daha önce belirttiğimiz gibi henüz herhangi bir markayla ürün anlaşması yapmadık. Daha çok tanıtım ve analiz yönüne yoğunlaşmak istiyoruz. Objektif gözlerle doğru alışveriş için sizlere zemin hazırlamak bizim için çok daha önemli. Son olarak sizlere galerimizde hemen hemen bütün satışa sunulan kap modellerini eklediğimizi belirtmek isteriz. Eski sezon ve yeni sezon ürünleri de yine bu galeri içerisinde dahil edilmiştir.

  Galeriye geçiş için üstteki büyük resme tıklayın. Ardından galeride büyük boy olarak fiyatları dahil olmak üzere ürünleri inceleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz