.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Mart 2014

YORUM 0

Armine Şal Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Armine şal modelleri

  Armine şal modelleri

  Tesettür giyim konusunda öncü markalardan biri olan Armine , son dönemlerde gerçekleştirdiği indirimler ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Armine markasının daha önce bir çok ürününü sitemizde incelemiştik. Bugün ise sizlere muhteşem şal modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Galeride detaylı ve büyük boy olarak modelleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzu okuyarak detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Armine şal modelleri ile ilgili olarak fiyat analizleri ile başlayalım. Normal fiyatları 160 Tl ‘ ye kadar çıkan bu şık şallar gerçekleştirilen indirim ile birlikte 80 TL ile 17 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Elbette bu fiyat farkını belirleyen faktörlerden biri şallarda ki kalite. Armine bu konuda her bütçeye uygun modeli üretmeye çalışmış gibi görünüyor. İndirimlerden yararlanabilmek için Armine mağazaları haricinde dilerseniz e-tesettur.com.tr sitesindeki butiklerini de tercih edebilirsiniz. Online alışveriş seçeneği için acele etmenizi tavsiye ederiz. Bir çok ürün stoklarla sınırlıdır. Sizler için seçilmiş modeller haricinde daha fazlasını da yine bu adreslerde bulabilirsiniz.

  Bir çok model sunabilme imkanımız var. Ancak içlerinden en çok beğendiklerimizi ve fiyat olarak her kitleye hitap edebilmesi açısından her fiyattan seçeneklerle karşınızda olduk. Galeride ürünleri detaylı görüntüleyebilmek için ilginizç eken modelin üzerine tıklayın. Ayrıca her modele ayrı ayrı yorum yapabilme şansına da sahipsiniz. İlerleyen dönemlerde Armine’nin gerçekleştirdiği kampanyaları takip etmeye devam edeceğiz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz