.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Aralık 2013

YORUM 0

ARS Tunik Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • ARS Tunik Modelleri

  ARS Tunik Modelleri

  ARS markası ile daha önce diğer kadın ve moda sitelerimizde paylaşımlar yapmıştık. Bugün sitemizde size şık tuniklerinden bahsedeceğiz. Markanın bir çok alanda çok başarılı tasarımlar çıkardığını söylememiz lazım. Ancak biz bu konuda özellikle tuniklerden bahsetmek istedik. Son dönemlerde iyice yaygınlaşan tunik modası kapsamında bu sezon beklediğimiz modellere pek rastlayamadık. Bu nedenle çok beğendiğimiz markaların tuniklerini özellikle vurgulamak istiyoruz.

  ARS Tunik Modelleri için yaptığımız inceleme neticesinde ciddi indirimlerin olduğunu gördük.  Normal fiyatları 75 TL ‘ ye kadar çıkan bu tuniklerin şuan indirimli fiyatları 25 ile 20 TL arasında değişiyor. ARS satış noktaları haricinde bu indirimler markafoni.com sitesinde açtıkları butiklerde geçerli. Online satış opsiyonunun zamanla kalkabileceğini unutmayın. Elnizi çabuk tutarsanız ürünleri bu fiyatlara satın alabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde de ARS markasının diğer ürünlerini detaylı olarak inceleyip sizlere sunacağız.

  Kış aylarında genelde mat renklerin tercih edildiği bir gerçektir. Ancak bu kış diğerlerine göre çok daha farklı. Dünyanın önde gelen moda markaları canlı tonlardan oluşan defilelerle alışılagelmiş düzeni değiştirdiler. Eğer bu akımın size uygun olduğunu düşünüyorsanız ARS tunikleri tam size göre. Canlı renkleri ve modern tasarımları ile size pozitif enerji verecek tunikler üretmişler. Sizlerde bizim gibi giydiğiniz kıyafetin enerjisine inanıyorsanız galeriyi incelemenizi tavsiye ederiz. Elbette incelemelerde bir kriterimiz daha var. O da kullanılan materyallerin kalitesi. Yukarıda resimde gördüğünüz ürünleri bu bağlamda inceledik. %85 Akrilik %15 Poliamid kullanıldığını tespit ettik. Sizler diğer markalar ile karşılaştırarak kalitesini ölçebilirsiniz.

  Hemen hemen her alanda ürünleri detaylı olarak inceledik. Artık tasarımları görmenin zamanı geldi. Galerimizde ilginizi çeken modellere yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz