.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Şubat 2014

YORUM 0

Asimetrik elbise modelleri , modası

 • Sponsor
 • Asimetrik elbise modelleri

  Asimetrik elbise modelleri

  Özellikle son dönemlerde bir hayli yaygınlaşan asimetrik kesimler bir çoğumuzun ilgisini çekiyor. Ödül törenlerinde , abiye modellerde dahi sık sık karşılaştığımız asimetrik elbise modelleri için bir galeri hazırlamaya çalıştık. Bu galeride son dönemlerde gördüğümüz ünlü isimlerdeki tasarımları inceleyeceğiz. Ayrıca konu içerisinde de asimetrik elbiseler ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

  Asimetrik elbiseler geçen sene yaygınlaşan bir seçim haline geldi. Bir çoğumuzun öngörülerinde bulunmayan ancak modacıların bir anda piyasa sürdüğü bu tarz inanılmaz ilgi görüyor. 2013 yazında sokak modasında sıkça rastladığımız modeller artık abiye elbiselerde de sık sık kullanılıyor. Hoş bir görünüm yakalayabileceğiniz gibi görüntünüzü de bozabileceğiniz gerçeğini unutmamalısınız. Tercihi yaparken sizlere vereceğimiz görsel örnekleri değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

  Aslında ilk olarak asimetrik etekler geldi. Sonrasında etek detaylı elbiselerde bu akım devam etti. Önü kısa arkası uzun modeller kuşkusuz hepinizin ilgisini çekmiştir. Modacılar bu fırsatı iyi değerlendirerek 2014 tasarımlarında asimetrik detaylara bolca yer verdi. Bu da bize konu açma ihtiyacı duyurdu. Şimdilerde ise yandan uzun çıkıntılar veya çok daha farklı modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Türkiye içerisinde de yaygın olarak satışları yapılıyor. Biz bu akımı bir çok moda yorumcusundan önce yakalamıştık. Asimetrik etek konumuza tıklayarak da önceki konumuzu inceleyebilirsiniz. Bizleri takip etmeye devam ederseniz bir çok yenilikten de haberdar olacaksınız. Yeni moda incelemeriyle karşınızda olmak üzere şimdi asimetrik elbise modelleri galerimiz sizlerle.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz