.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Şubat 2014

YORUM 0

Asimetrik Etek Modelleri , Modası

 • Sponsor
 • Asimetrik etek modelleri

  Asimetrik etek modelleri

  Son dönemlerde bir çok markanın yeni sezon etek modellerinde gördüğümüz asimetrik modeller üzerine bu konuyu açma gereği duyduk. Size en modern asimetrik etek modellerini bu konu içerisinde sunacağız. Ünlüler , sokak modası ve defilelerden derlenen fotoğraflar içerisinde harika kombin tavsiyelerine de ulaşabilirsiniz. Ancak öncesinde biraz bilgiye ne dersiniz?

  Asimetrik etek modelleri özellikle geçtiğimiz yıl yaygın olarak kullanıldı. Sokak modası araştırmalarımız da sık sık karşımıza çıkarken bir anda bir çok hazır giyim markasının satış listelerine girdi. Dikkatleri üzerine topladıktan sonra bu yıl özellikle de yaz aylarında olduğundan çok daha fazla kullanılacak. Bu konumuzda özellikle asimetrik eteklerde otantik desenlere vurguda bulunmak istiyoruz. Elbiseler içinde geçerli olacak bu öneriyi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. 2014 yılı özellikle otantik detayların ağırlıkta olduğu yıllardan biri olacağa benziyor. Asimetrik etek tercihleri arasında deri modelleri de mutlaka dikkate almalısınız. Ancak deri eteklerde çok fazla asimetrik detay bulmak pek mümkün değil. Çok iyi araştırıp tercihlerinizi yapmanız gerekiyor. Sitemiz içerisinde de bazı markalarda denk gelebilirsiniz.

  Asimetrik eteklerin modası şimdilerde çıkan bir durum değil. Aslında vintage modası ile günümüze geri dönen bir akımdan bahsediyoruz. Bunu iyi değerlendiren kadınların ne kadar şık olduğunu galerimizde detaylı olarak göreceksiniz. İlginizi çeken modeller hakkında yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz. Galerimizde gördüğünüz modelleri dikkatli inceleyebilmek için resme tıklayın.  Yeni moda konularında görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz