.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Kasım 2014

YORUM 0

At Kuyruğu Saç Modelleri

 • Sponsor
 • At kuyruğu saç yapılışı

  At kuyruğu saç yapılışı

  Bir çoğumuz bu modeli vaktimiz olmadığında hem şık görünmek hem de vakit kazanmak için tercih ediyoruz. Genelde standart at kuyruğu yaparak açıkçası günü geçiştiriyoruz. Peki size at kuyruğu konusunda tercih edebileceğiniz bir çok farklı model var desek? Ünlülerin tercih ettiği veya stilistlerin önerdiği bir kaç çeşit at kuyruğu örneğini galerimizde sizlerle buluşturacağız. Örgü ile birleştirilen modelleri facebook sayfamızda bir kaç takipçimiz sormuştu. Bu konuda da ufak tefek bilgiler vermek istiyoruz. At kuyruğu ile özelikle önden tek şerit örgü saç bir çok podyum güzelinde gördüğümüz yeni trendlerden biridir. Tercih edilmesi durumunda hem farklı hemde şık görünmeyi başarabilirsiniz. At kuyruğunun bir diğer avantajı ise sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir.  Bir çok avantajının yanı sıra dezavantajları nelerdir diye düşünüyorsanız bu düşünceyi aklınızdan çıkarabilirsiniz. At kuyruğu saç modeli çeşitli kombinasyonlarla uygulandığında herhangi olumsuz bir görünüm oluşturmaz. Örneğin bazı saç modelleri her sima için uygun olmaz. Ancak saçlarınız uzun ise at kuyruğu mutlaka size yakışacaktır. Galeride demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

  Yukarıda örgü ile at kuyruğunun buluşmasından bahsettik. Buna ek olarak yandan toplanan at kuyruğunun da çok trend olduğunu söylemek istiyoruz. Bir sonraki konumuzda farklı bir saç modeli ile ve ünlülerden yeni örneklerle karşınızda olacağız. Böylece saç modelinizi seçerken çok daha bilgi sahibi olacaksınız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz