.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Ocak 2014

YORUM 0

Ayhan Giyim İndirimli Ürünler

 • Sponsor
 • Ayhan Giyim indirim

  Ayhan Giyim indirim

  Türk moda markaları içerisinde en beğendiklerimizden olan Ayhan Giyim yurt içi ve dışında konuşulmaya devam ediyor. Hali hazırda uygun olan fiyatlara birde %70 ‘e varan indirimler eklenince karlı bir alışveriş ortaya çıkıyor. Sizlere sunacağımız bu konu içerisinde indirime girmiş ürünlerden en beğendiklerimizi sizlerle paylaşacağız. Galeriye geçmeden önce konu içerisinde detayları öğrenebilirsiniz.

  Ayhan Giyim şıklığı ucuzlukla buluşturmaya devam ediyor. Online satış sitesi olan shop.ayhan.com.tr ‘de %70 ‘e varan indirimler söz konusu. Sizlere sunacağımız galerideki ürünler 100 TL ile 15 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Fiyatlar normalin çok çok altına düşerken bizi en çok şaşırtan ise indirime girmiş ürünlerde muhteşem seçeneklerin olması oldu. Genelde markalarda alıştığımız bir konu sezon sonu ürünleri indirime koyarak satılmaya çalışır. Ancak Ayhan Tekstil ise yeni sezon ürünlerini de indirim kategorisine sokmuş. Marka genel olarak rakipleri ile karşılaştırıldığında bu indirimler sonrası karlı bir hal aldı. Bir çok alanda model seçeneği sunarken seçici olmaya çalıştık. Bunun asıl nedeni markanın çok fazla seçenek sunmasıdır. Bizler aralarından en iyileri seçmeye çalıştık. Elbette bunun haricinde daha çok model görmek isterseniz en yakın mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

  Galerimizde gördüğünüz modeller hakkında sizlerde yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Genel bir araştırma neticesinde markanın herhangi olumsuz bir eleştirisini bulamadık. Genel itibariyle memnuniyet içeren mesajlarla karşılaşıyoruz. Sizlerin görüşleri de kuşkusuz bizler için önemlidir. Her marka objektif olarak değerlendirilir ve gerekirse olumsuz yorumlarda yayınlanabilir.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz