.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Temmuz 2013

YORUM 0

Balenciaga 2013 Çanta Modelleri

 • Sponsor
 • balenciaga 2013 yazlık çanta modelleri

  Balenciaga 1937 yılında kurulan bir moda evinin adı.Adını kurucusu cristobal balenciaga’dan almış.Modelleri diğerlerinden çok farklı olup ilginç tasarımlarımlarıya dikkat çeken markanın kurucusunun ölümünden sonra toparlanması baya süre almış.Son zamanlarda gucci group ait olup güzel bir şekilde ilerletilip çok sevilen marka haline gelmesine yardımcı olmuştur.

  Bayan giyimin yanı sıra değişik tarzlardaki çanta modelleri ile ülkemizde  stil sahibi olan insanların göz bebeği olan markaları arasında yer alıyor. Balenciaga çanta modelleri ni balenciaga.com sitesinden online alışveriş yaparak da elde edebilirsiniz.

  Genelde aynı tarzların üretiminden vazgeçmeyen marka buna rağmen oldukça ilgi görmekte.Bunun tek detayı da farklı renklerde üretiyor olmasıdır.  turkuazlar, deniz mavileri, kobaltlar, su yeşilleri ve daha sezonun trendi olan bir çok renklerde üretimi mevcuttur.Şimdi bu çanta modelleri nden en çok beğenilenleri galerimizde sizler için paylaştık bakalım sizler de beğenecek misiniz?

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz