.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Kasım 2013

YORUM 0

Bambi Babet Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Bambi Babet Modelleri

  Bambi Babet Modelleri

   

  Bambi , babet konusunda en beğendiğimiz markalardan biridir. Özellikle bu sezon inanılmaz bir arşiv ile karşımıza çıkıyorlar. Buda yetmiyormuş gibi sabit fiyat kampanyası ile aklımızı başımızdan alıyorlar. Bizde bunu hemen sizlerle paylaşarak bu imkandan yararlanmanızı istedik. Konumuz içerisinde modeller , tarzlar , kaliteleri , artıları ve eksileri üzerine bir çok değerlendirme bulacaksınız.

  Bambi babet modelleri için ilk söyleyeceğimiz ayrıntı kuşkusuz zengin tasarım ve model seçme imkanıdır. Dönemin trendi olan bazı detayların tasarımlar içerisinde gözden kaçmamış olması bizimde konuya olan ilgimizi arttırdı. Şuan trendyol.com sitesinde sabit fiyat 19.99 TL ‘ye ürünlerin satışı yapılıyor. Açıkçası satış noktalarında da bu kampanyanın olup olmadığını bilmiyoruz. Büyük ihtimalle orada da bu kampanya geçerli olabilir. Şahsen normal fiyatları olsa da ihtiyaç halinde size tavsiye edeceğim modeller bunlar olurdu.  Normal fiyatlarını merak edenler için onuda sizlerle paylaşalım. Normal fiyatları indirimden önce 100 TL ‘ ye kadar çıkabiliyordu. Sonuç olarak çok iyi bir kampanya ve ihtiyacınız varsa mutlaka yararlanın.

  Kuşkusuz fiyatlar kadar kalitesini de merak ediyorsunuzdur. Sizler için yukarıdaki leopar desenli modelin üretildiği malzemeyi inceledik. Yapay tay tüyünden yapılmış. Malzeme ve kalitesi konusunda tecrübe sahibi olanlarınızın bileceği gibi sıkıntı çıkmayacaktır. Sizlere yararlı olması açısından galerimizde hemen hemen satışa sunulan ve sabit fiyat seçeneği geçerli modellerden bir derleme yaptık. Sizler burada beğendiklerinizi yukarıda verdiğimiz adresten temin edebilirsiniz. Modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Bambi indirim furyasından nasibini alan modellerle devam ediyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz