.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Aralık 2013

YORUM 0

Batik yılın en çok satan modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Batik en çok satan modeller

  Batik en çok satan modeller

  Yılbaşına özel indirimleri duyunca sizler için bir çok alanda tasarladıkları harika modelleri sunmak istedik. Batik markasının etiketin yarı fiyatına kampanyası için sizlere önereceğimiz modeller aynı zamanda bu sezon içerisinde en çok satılan ürünlerden oluşmaktadır.Konuyu okuyarak bir çok alanda da modelleri analiz etme şansına sahip olacaksınız. Çok yararlı olabilecek bir çok konuda inceleme gerçekleştirdik.

  Batik indirimleri için en uygun zaman içerisindesiniz. Sizlere vereceğimiz rakamlar etiketin yarısı kampanyası kapsamında geçerli olan fiyatlardır. Geçici bir süre devam edeceğinden bir süre sonra kampanya bitince fiyatları iki katı görmeniz mümkün olabilir. Ürünler 160 TL ile 10 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Bu da her alanda her kesime uygun modellerin üretildiği anlamına geliyor. Batik markası ile alakalı olarak en temel özeliğin bu olduğunu söyleyebiliriz. Marka ayrıca her sezon çıkardığı sayısız ürünle de bizim beğenimizi kazanmayı başarıyor. Batik mağazaları içerisinde bir çok tarz model seçme imkanına sahip olabiliyoruz. Bunun dışında uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri ile her zaman ilgi odağımız olmaya devam edecekler. Sizler için bir çok alanda bir çok model seçtik. Bu imkanlardan yararlanabilmeniz için olabildiğince çok model seçmeye çalıştık. Burada gördüğünüz ürünlerin indirimli fiyatlarla satışı yapıldığını unutmayınız.

  Son olarak galerimize yeni bir özellik ekledik. Beğendiğiniz modeli incelemek için galeriye girdiğinizde eğer bilgilerini rica ederseniz bilgi için tıklayın butonuna tıklayarak konuya geri dönerek konulardaki ayrıntıları inceleyebiliyorsunuz. Sizlere Batik markasının en çok satan ürünleri için hazırladığımız galerimizi sunma zamanı geldi.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz