.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Nisan 2015

YORUM 0

Bayan Gömlek Pantolon Kombinleri

 • Sponsor
 • Gömlek Pantolon Kombinleme

  Kombin yaparken dikkat edilecek önemli konuları sizlerler paylaştığımız moda kategorisinde yeni bir başlıkla karşınızdayız. Bugün gömlek ve pantolon kombinleri hakkında detaylı bilgilere sahip olacağız.

  İş dünyasında yer alan kadınların çok daha fazla tercih ettiği bir kombin çeşididir. Sizi her zaman çok daha ciddi gösterecek bir detaydır. Özellikle iş yemeklerinde mutlaka tercih etmelisiniz. Günlük yaşam içinde biraz daha spor kombinler veya özgün tercihler gündeme gelebilir. Bunları örnek olarak galeride beğeninize sunduk.

  Gömlek ve pantolon kombinlerinde yapılacak en büyük hatalar renk üzerinde yaşanan uyumsuzluktur. Bunun haricinde çok zorlanmayacağınız bir kombin çeşididir. Jean pantolonla dahi gömlek pantolon kombini yapmak mümkün. Önemli olan sizin yaşam tarzınız veya o an yer alacağınız ortamı doğru analiz etmektir.

  Dünyaca ünlü bir çok isimin kombinlerinden seçme yaparak sizlere bir galeri derledik. Bu galeride renk uyumuna ve tarz çeşitlerine dikkat etmelisiniz. İncelerken bu uyumları göz önüne alırsanız çok başarılı kombin yapmak için elinizde gerekli bilgi olacaktır. Birebir kopyalamadan örnek alarak sizde kendi özgün tarzınızı oluşturabilirsiniz. Zaten modada doğruyu bulmak için örnek almak şarttır. Bir tarzın moda olabilmesi için örnek alınmış veya dikkat çekici olması gerekiyor.

  Galeride modelleri daha detaylı görebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. Daha sonra beğendiğiniz resimleri büyük boy olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz resimleri sosyal medya üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yeni moda konularında görüşmek üzere. Şimdi sizi galerimizle baş başa bırakıyoruz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz